در حال بارگذاری

رسـام

رصد سیستمی اطلاعات مالی

سامانه رسام به عنوان نخستين سامانه جامع تحليل صنعت صندوق‌های سرمايه‌گذاری در پاييز 94 رونمايی شده است. اين سامانه با قابليت تحليل موردی و كلی صندوق‌های سرمايه‌گذاری اطلاعات جامعی را در اختيار كاربران قرار خواهد داد.

رصد سیستمی اطلاعات مالی

با توجه به اهمیت نقش صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک در عملکرد بازار سرمایه، وجود سامانه‌ای جهت انتشار و نمایش اطلاعات صندوق ها برای کاربران فعال این بازار، بسیار ضروری و لازم به نظر می رسید. سامانه رسام به عنوان نخستين سامانه جامع تحليل صنعت صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري در پاييز 94 رونمايي شده است. اين سامانه با قابليت تحليل موردي و كلي صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري اطلاعات جامعي را در اختيار كاربران قرار خواهد داد.

این سامانه ضمن گردآوری اطلاعات کامل صندوق های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه کشور، با هدف افزایش سهم صندوق ها در گردش مالی بازار، این اطلاعات را به صورت طبقه بندی شده در اختیار کاربران قرار می دهد.

نمایش دیداری متناسب با نوع اطلاعات، امکان مقایسه کامل صندوق های مختلف با یکدیگر و انتشار شاخص های متنوع و کاربردی جهت تحلیل وضعیت کلی صنعت صندوق ها، گوشه ای از امکانات متنوع این سامانه می‌باشد.

صندوق یاب

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

رســام

رصــد سیـــســتـــمی اطــلاعـــات مــالی

اطلاعات کامل صندوق های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه

ورود به سامانه

تحلیل، طراحی و توسعه در شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت

www.partdp.ir